APLINKOS

 

PRIEŽIŪRA.LT

 

"Leiskit laiką su šeima - Jūsų veja

 pasirūpins "Sodo bitės"

Vejos pjovimas profesionaliomis žoliapjovėmis, surinkimas ir išvežimas - tai, ką siūlome Jums, kad Jūsų veja atrodytų visada nepriekaištingai tvarkinga. Pakraščius ir aplink sklype esančius objektus apipjauname trimerio pagalba.

Apie mus


“Sodo Bitės“ - NUO idėjos IKI išskirtinės Jūsų kiemo aplinkos

UAB “Sodo Bitės“ viena iš didžiausių sėkmingai dirbančių ir plečiančių savo veiklą apželdinimo paslaugų įmonių Lietuvoje, dirbanti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Įmonė teikia aukštos kokybės paslaugas, nuolat tobulėja ir diegia inovacijas. Teikiame plačiausią kokybiškų paslaugų spektrą už konkurencingą kainą.

Siekiame, kad “Sodo Bitės“ kolektyvo pasiūlytos ir įgyvendintos idėjos leistų klientams lengviau atsidusti – tai patikimas partneris, išsprendžiantis visus su aplinkos grožiu susijusius klausimus, nesvarbu ar jūsų sklypas yra keli arai ar keli hektarai.

Mūsų misija - kurti landšafto grožį, kuris džiugintų akį, pavergtų širdį ir įkvėptų meilės.

Mūsų vizija – išplėtoti didžiausią tinklą Lietuvoje, siūlantį žmonėms plačiausią kokybiškų paslaugų spektrą su aukščiausio lygio aptarnavimo kultūra.

Mūsų tikslas - būti tuo, kuo esame ir tapti tuo, kas galime būti. Būti kompanija, kurioje didžiausia vertybė yra žmogus ir jį supanti aplinka, kurioje būtų malonu leisti laisvalaikį.

 

Vejos įrengimas tik nuo 3 kv/m

image

Atliksime šiuos darbus:

• Nemokamai nustatysime dirvos rūgštingumą PH;
• Tinkamai paruošime dirvą vejos sėjimui: viršutinio sluoksnio purenimas, juodžemio užpylimas (juodžemis į kainą neįskaičiuotas), lyginimas, nuolydžių formavimas, volavimas;
• Nemokamai parinksime tinkamiausią sėklų mišinį;
• Atliksime sėjimą su vejos sėklomis;
• Nupurkšime atsiradusias dviskiltes piktžoles vejoje;
•Patręšime išdygusią veją kokybiškomis trąšomis, kad sustiprėtų vejos šaknys;
• Nemokamai atliksime pirmą vejos pjovimą.

Į kainą įskaičiuota vejos sėklos, trąšos, herbicidai, įrengimo darbai.  Daugiau informacijos www.vejosirengimas.lt